+90 442 237 5051 ; +90 505 011 5150 ; +90 531 022 7328 (WhatsApp); info@asalexpo.com

Turizm hizmetleri…

Gezmek, görmek, tanımak, eğlenmek ve dinlenmek için yapılan geziler turizm alanı içinde değerlendirilmektedir. Turizm hizmetleri bir ülke ya bölgenin tanıtımının yapılmasıdır. Turistik geziler insanların yalnızca bir yerden bir başka yere gitmesi değil, ülkelerin ve şehirlerin kültürel ve doğal güzelliklerinin keşfedilmesidir. Bu sayede ülkeler ve geçmiş tarihleri hakkında bilgi sahibi olunurken ayrıca ziyaret ettikleri ülkenin de kazanmasına katkıda bulunulmaktadır. Turizm, ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlamaktadır.

AsalExpo Ltd.,/Emir turizmle ilgili tüm hizmetleri uzman kadrosu ile, kusursuz bir şekilde yerine getirerek turistik gezilerin sorun yaşanmadan yapılmasını sağlamaktadır. Bizim gruo, müşteri hizmetleri kalitesine de önem vermektedir. Online rezervasyon avantajını sunarak 10 yıldır profesyonel hizmet sunmaktadır. Sistemli ve planlı bir hizmet anlayışı ile başta turizm olmak üzere birçok alanda destek veren grubumuz, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre çalışmakta, bu sayede mutlu müşteri profili oluşturmaktadır. Turizm içeriğinde farkılı insanların memnun kalınmayan turizm hizmetlerini hemen telafi edilmekte, yaşanan makul sorunların ve sıkıntının giderilmesi için gereken müdahale edilmektedir.

Fiyat Avantajı
Turizm hizmetlerinde makul fiyatların önemi son derece büyüktür. AsalExpo uzman grup ile makul ve avantajli fiyat anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Anlaşmalı otel ve tur şirketleri ile uygun koşullarda turizm hizmeti sunan grubumuz, mutlu turistler hedefinden şaşmadan emin adımlarla büyümektedir. Güvenli ve kusursuz bir hizmet anlayışı ile görev yapan grup personellerimiz de gelenlerin müşteri değil misafir olduklarını bilmekte ve hizmet vermektedir. Misafirlerin öncelikle mutlu olması önemlidir ve bu nedenle tüm hizmet aşamalarımız, profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Saygılar
AsalExpo Ltd., Grup
Tel: +90 442 237 5051; +90 505 011 5150
WhatsApp: +90531 022 7328
Email: info@asalexpo.com